Zadbaj o kondycję z UWM

Darmowe zajęcia dla pracowników i zniżki na karnety na siłownię dla studentów — to najnowsze promocje na Pływalni Uniwersyteckiej. Już teraz zapoznajcie się z ofertą obiektu i zarezerwujcie czas, aby zadbać o kondycję i zdrowie.

Okres jesienno-zimowy niesie ze sobą ryzyko przeziębień i chorób. Dlatego szczególnie w tym czasie warto zadbać o ruch i aktywność fizyczną. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Pływalnia Uniwersytecka.

Studencki karnet na siłownię UWM

Siłownia na Pływalni Uniwersyteckiej będzie otwarta od 16 września. Do końca grudnia studenci, za okazaniem aktualnej legitymacji studenckiej, mogą wykupić karnet open w bardzo okazyjnej cenie — 30 zł.

Siłownia na Pływalni Uniwersyteckiej dzieli się na 3 strefy:

• strefę cardio — miejsce, gdzie można poćwiczyć na rowerkach, orbitrekach, ergometrach wioślarskich oraz bieżniach;
  • strefę z bloczkami i linkami — tu ćwiczenia wykonuje się w pozycji leżącej i siedzącej;
  • strefę wolnych ciężarów — wyposażoną w ketle, hantle i ciężarki.

Siłownia będzie czynna w godzinach 16:30–20:30, a od października będzie można z niej dodatkowo korzystać również w soboty od 10:00 do 15:00.

Darmowe treningi dla pracowników i studentów

Zarówno pracownicy, jak i studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie już od października będą mogli skorzystać z darmowych treningów z Maciejem Krysiakiem — absolwentem AWFiS w Gdańsku, certyfikowanym trenerem personalnym, ratownikiem wodnym, zawodowym kulturystą.

Maciej Krysiak – trener personalny, który poprowadzi darmowe zajęcia dla pracowników i studentów na Pływalni Uniwersyteckiej.

Będą to treningi obwodowe (na matach, piłkach, stepperach, z obciążeniem kettle, ze sztangami, przy drabince i wiele innych), dostosowane tak, aby każdy — bez względu na kondycję — mógł z nich skorzystać. Będzie to również doskonała okazja do poznania poprawnej techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń oraz pracy z obciążeniem, którą później można wykorzystać w samodzielnym treningu na siłowni.

Jak zapisać się na darmowe zajęcia?

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki w godzinach 19:00-20:00 na dużej sali fitness na Pływalni UWM. Będziecie mogli zapisać się na nie 3 dni wcześniej, za pomocą formularza zamieszczonego poniżej. W jednych zajęciach może wziąć udział maksymalnie 25 osób.

Zapisy na trening grupowy – 1 października 2024 >>